Rafting ve diğer sporlarla ilgili aklınıza takılan tüm soruları bize sorabilirsiniz.

-Güvenlik ve donanımlarımız bakımından istenilen standartlar sağlandığı için
-Rafting turlarını yaş gruplarına göre ayırdığımız için
-Zamanı size göre ayarladığımız için
-Deneyimli güler yüzlü ve yabancı dil bilen çalışma arkadaşlarımız olduğu için
-En uzun rafting turu yapmak için
-Köprülü kanyonu keşfetmek için
-Heyecanlı, eğlenceli ve adrenalin dolu bir gün geçirmek için

Köprülü Kanyon Rafting’i 7/24 arayarak veya sitemizde bulunan randevu al bölümünden rezervasyon yapabilirsiniz.

Size daha kaliteli bir hizmet sunabilmemiz için gelmeden en geç 2 gün öncesinden rezervasyon yaptırmalısınız.

Rafting için suya uygun ve rahat kıyafet, suya dayanıklı ayakkabı, havlu, güneş kremi ve yedek elbise yanınızda bulundurmalısınız.

Köprülü Rafting olarak cennet gibi bir yerde doğal kaynak sularının ortasında bungalow tarzı ve taş evlerde konaklayabilirsiniz. Detaylı bilgi için aktiviteler menüsünde konaklama sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Köprülü Rafting olarak siz misafirlerimize gelince ödeme imkanı sunuyoruz. Ödemelerinizi nakit olarak yapabilir veya iban ve hesap numaramıza eft/havale yapabilirsiniz.

Rafting esnasındaki heyacanlı dakikalarınızı isteğinize bağlı olarak ekstra ücretle foto/dvd çekimiyle ölümsüzleştirebilirsiniz.

Köprülü Kanyon Rafting Antalya’nın en güvenli rafting yeridir diyebiliriz. Ancak burada rafting yapmanın alt yaş sınırı 5 üst sınırı 65 yaşlarıdır

Köprülü kanyon milli parkı aslında tarih ve doğanın bütünleştiği muhteşem bir yerdir. Burada rafting en popüler aktivitedir. Raftingin yanı sıra trekking (yürüyüş) zipline, jeep safari, atv/utv(buggy) canyoning(kanyon yürüyüşü) yapabilirsiniz. Bütün bu aktiviteler tarafımızca sunulmaktadır.

Antalya şehir merkezinen yaklaşık 85 km uzaklıktadır. Manavgatın ise kuzey doğu kısmındaki taşağıl ve selge antik kentinin çok yakınında bulunan köprülü kanyon, 14 km uzunluğundadır. Derinliği 300 m ulaşmaktadır. Su kaynaklarının dere yataklarını aşındırmasıyla oluşan kanyona ulaşım sadece özel araçlarla mümkün olur. Özel aracınızla geldiniz dinlenmek ve mola vermek istiyorsanız Köprülü Rafting ve kanyon (canyon) mola noktasına uğramanız şiddetle önerilir. Akdeniz bölgesine has servis ve yiyecekler damak tadınıza hitap edecektir. Kanyon çevrelerinde zakkum, yabani gül, ılgın böğürtlen ve daha çok çeşitli bitkiler yetişmektedir. Yaban keçisi, kunduz, yaban güvercini, çulluk, porsuk, kartal, doğa da bulunan hayvan çeşitleridir.
Köprü çayı göller bölgesinde eğridir gölünün güney kısmında Toros dağlarından doğmaktadır. 120 km uzunluğuyla vadideki güzellikleri gösterecek şekilde doğru akmaktadır. Köprü çay denize ulaşmak için yıllar boyunca ve binlerce yıl kayaları oyarak doğal harikalar yaratmasına sebep olmuştur.
Köprülü kanyon milli parkında farklı ve çeşidi bol bitki örtüsü bulunur. Köprülü Rafting ve kanyon (canyon) antalyada bu doğal güzelliklerin arasında yer almaktadır. Oluk ve zerk mezarlığında anıt olabilecek ağaçlar mevcuttur. Milli park içerisinde vadide gizlenmiş selvi ormanı dünyada eşi ve benzeri olmayan türleri barındırmaktadır. Toros dağlarında ise
karaçam, sedir ve selvi ormanları ile kaplanmıştır.
Gerek jeolojik yapısıyla Antalya’da Köprülü Kanyon Milli Parkı üzerinde taşıdığı vejetasyon örtüsünün
içinde, yabani hayat için zengin bir yapıyla dimdik ayakta durmaktadır. Evliya çelebi kaplan avı yaptıklarını anlattığı ve yazdığı sarısu deresi milli park sınırları içerinde yer almaktadır. Büğrüm köprü, oluk köprü civarlarında kayaların arasında çıkan coskun sular eşi benzeri görülmemiş bir manzarayla meydana çıkar. Köprülü Rafting ve kanyon (canyon) Antalya’nın bu doğal güzelliğini sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Yılın 8 ayı bizimle rafting ve bu doğal güzellikleri görebilirsiniz.

Aktivitelerimizde saat ayarlamasını size göre ayarlayabilmekteyiz. Ancak normalde minimum 1 saat ile gün boyu süren combo aktivitelerimiz bulunmaktadır.

Öğle yemeği bulunan paketlerimizi seçerek Köprülü Kanyon Milli Parkı’nın en güzel yerinde doğal kaynak sularının ortasında gördüğünüzde büyüleneceğiniz bir yerde öğle yemeği yiyebilirsiniz.

Elbette, öğrenci ve gruplarımıza özel indirimli Köprülü Kanyon Rafting fiyatları sunmaktayız.

Antalya Köprülü Kanyon Rafting olarak çocuklu ailelerimize özel parkurumuzda daha güvenli ve eğlenceli rafting yaptırıyoruz.

Bizimle iletişime geçip konum isteyebilirsiniz veya sitemizdeki yol tarifinden bize ulaşabilirsiniz.

Köprülü Kanyon Rafting parkuru daha önce hiç rafting yapmayanların bile katılabileceği bir parkurdur.Gerekli bilgilendirmeler profesyonel rehberlerimiz tarafından detaylı olarak yapılmaktadır.
Köprülü Kanyon Rafting, Manavgat Nehirlerinin en güvenli nehirlerindendir. Debisi yüksek değildir. Dolayısıyla Köprülü Kanyonda rafting yapmak tehlikeli değildir. Biz yine her türlü güvenlik tedbirini almış bulunuyoruz.

Hemen Bizi Arayın

Sizin için istediğiniz tur hakkında hızlıca bilgi verelim.