Köprülü Kanyon Rafting

8 kişilik gruplar

PEKİ YA 8 KİŞİ BULAMAZSAM ?

8-10 Kişilik grup olmayanlara özel alternatiflerimiz için bizi arayınız. Ayrıca 10:30-13:30-15:30 saatlerindeki grupları yakalayabilirsiniz.
 • Sigorta: Sağlık ve güvenliğini üst seviyede tutuyor, tüm misafirlerimize sigorta yapıyoruz.
 • Uzman Rehberler: Alanında uzman rehberlerimiz size gün boyu eşlik ederek kusursuz bir eğlence sunuyor.
 • Gerekli Ekipmanlar: Rafting yaparken gerekli tüm ekipmanlarla kusursuz bir gün sizleri bekliyor.
 • Öğle Yemeği (Paket-2): Alabalık Izgara veya Tavuk Izgara (seçmeli) + Çoban Salata + Bulgur Pilavı (Not: Farklı, özel istekler ve içecekler extradır.)

RAFTING PAKETLERİMİZ

Paket-1

Fiyat Bilgisi İçin Arayın
 • Rafting Turu
 • Rehber
 • Sigorta
 • Ekipman
Popüler

Paket-2

Fiyat Bilgisi İçin Arayın
 • Rafting Turu
 • Rehber
 • Sigorta
 • Ekipman
 • Öğle Yemeği

Tur Programı

Nehir kenarındaki buluşma noktamıza siz misafirlerin gelmesiyle adrenalin dolu macera turumuz başlar. Öncelik olarak tecrübeli eğitmenlerimiz tarafından rafting hakkında gerekli bilgilendirmeler yapılır. Kaliteden ödün vermediğimiz rafting ekipmanlarımız dağıtılır (can yeleği,kask,raft küreği). Dileyen misafirlerimiz burada su ayakkabısı neopren (su giysisi) kiralayabilir veya satın alabilir. Ayrıca iki kişilik botlarda rafting yapmak isteyenler iki kişilik kano kiralayabilir. Daha sonra servis araçlarımızla start noktasına varılır. Start noktasında hazır bekleyen 10 ar kişilik (Max) rafting botlarına binilir ve unutulmaz bir eğlence sizin için başlar. Köprülü rafting start noktası en tepeden yani tarihi roma köprüsünün yanından başlar. En yukarıda rafting start noktası bulunan tek firmayız.
Rafting parkurumuz 14 km’lik bir parkurdur. Tur boyunca 1 kez botları durdurarak mola verilir onun haricinde yüzme imkanı bulunan yerlerde misafirlerimiz yüzebilirler. Yaklaşık iki saat sonra finish noktasına ulaşılır burada rafting ekipmanları yerine bırakılır. Rafting turunu yemek dahil satın alanlar tesisimizde yemeğe geçerler. Yemekten sonra foto/dvd sunumu yapılır.

Sabah Grubu

Sabah grubunda rafting yapacak olan misafirler saat 10:30'da köprülü kanyondaki buluşma noktasında olmalılardır.

Öğle Grubu

Öğle grubunda rafting yapacak olan misafirler saat 13:30'da köprülü kanyondaki buluşma noktasında olmalılardır.

Akşamüstü Grubu

Sabah grubunda rafting yapacak olan misafirler saat 15:30'da köprülü kanyondaki buluşma noktasında olmalılardır.

Katılım Şartları

5 yaşından büyük sırt ve boyun bölgesinde rahatsızlığı bulunmayan, astım, kalp, solunum yetmezliği ve hamile olmayanlar katılabilir.Metal aksesuarlar (künye, küpe, halhal, vb.) çıkarılmalıdır. Giydiğiniz ayakkabıların mümkün olduğunca kaygan olmaması ve su da giyilebilir olması gerekir.(Köprülü Kanyon Rafting’de tüm ayak numaralarına göre ayakkabı bulunmaktadır.)

Unutmayın

NE GİYİLİR: Şort Mayo, t-shirt, rahat kıyafetler, suya dayanıklı ayakkabı.

YANINDA GETİR: Yedek Kıyafet, havlu, güneş koruyucu krem, kişisel kullanılan ilaçlar, gözlük kullananlar için gözlük ipi.

FİYAT DAHİLİ: 14 km’lik rafting aktivitesi, can yeleği, kask, raft küreği, 10 kişilik bot veya 2 kişilik kayak, açık büfe öğle yemeği, rehberlik hizmeti ve sigorta.

FİYAT HARİCİ: Alkollü-alkolsüz tüm içecekler, foto dvd çekimi, transfer + KDV

YEMEK MENÜSÜ: Balık veya tavuk, pilav, makarna ve salata çeşitleri

Hemen Bizi Arayın

İstediğiniz tur hakkında hızlıca bilgi verelim.