Treekking & Hiking

 2-50 kişilik gruplar için

TREKKING & HIKING NEDİR ?

Şehrin boğucu atmosferi içine hapsolduk. Doğanın o güzelliğinden, dinginliğinden şehir merkezlerinde bir haber yaşıyoruz hepimiz. Ne yazık ki her geçen gün doğaya daha fazla yabancılaşıyoruz. Sizi doğayla yeniden kavuşturuyoruz, dilerseniz de sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Torosların muhteşem bitki örtüsüne Akdenizin güzelliklerini keşfe ne dersiniz? Üstelik doğada yürüyüşün ne kadar faydalı olduğunu biliyor musunuz ?

Doğa yürüyüşü, kan dolaşımını artırarak kan damarlarının daralmasını engeller. Özellikle kalp, damar ve beyin hastalıkları riskini azaltır.Vücuttaki hemen tüm kasların çalışmasını sağlayarak kasları güçlendirir. Ve bunun gibi bir çok fayda sağlar.

Deneyimli rehberlerimiz eşliğinde yapacağınız yürüyüşte Heybetli Toros dağları doğanın en güzel kombinasyonlarını gözlerinizin önüne sersin. Doğası gereği bir çok doğa yürüyüşü parkuruna sahip olan Akdeniz Bölgesinin en güzel parkurunu bizlerle birlikte yürümek istermisiniz ?

TREKKING & HIKING PAKETLERIMIZ

Ayrıntılı bilgi için hemen arayın: +90 539 481 90 14

Paket 1

Fiyat Bilgisi İçin Arayın
  • Trekking / Hiking Turu
  • Rehberlik Hizmeti
  • Sigorta
  • Köprülü Kanyondan Yürüyüş Başlangıcına Servis

Paket 2

Fiyat Bilgisi İçin Arayın
  • Trekking / Hiking Turu
  • Rehberlik Hizmeti
  • Sigorta
  • Köprülü Kanyondan Yürüyüş Başlangıcına Servis
  • Öğle Yemeği

Tur Programı

Selge rotasında trekking turumuz sabahın erken saatlerinde başlıyor. Yürüyüş boyunca çam ormanlarının kokusu ve dağlardan gelen şifalı otların kokuları size tatlı bir sarhoşluk yaşatabilir. Trekking, hem olağanüstü doğa manzaralarıyla gözleri şenlendirip ruhu besliyor hem de beden sağlığına iyi geliyor.Sadece bir saat süren bir trekking yürüyüşü ile yaklaşık 500 kalori yakabildiğinizi biliyor muydunuz?

Selge Rotası

Toros dağlarının güney eteklerinde ulaşılması güç doğal korunaklı tarihi M.Ö 2000 yılına uzanan antik Selge kentinden başlayan rotamız boyunca kale,antik tiyatro ve Selge köyü gezisinin sonrasında torosların eşsiz doğasında çam ormanları arasından yürüyüşümüze devam ederek kanyon manzarası seyri devamında Antik Roma Köprüsünden geçerek finish istasyonumuza doğru yürüyüşümüze devam ediyoruz.

Kimler Katılabilir?

Turlarımız hamile bayanlar, tur ile ilgili yaş sınırının altında kalan çocuklar (5 yaş) ve ciddi sağlık sorunu olan kişilerin dışında herkes için uygundur.

Hemen Bizi Arayın

Sizin için istediğiniz tur hakkında hızlıca bilgi verelim.